Опис продукту: Електричний привід LA-T5 100 Н 110 м/с 12 В - подовження 30 см
Лінійний привід. Виріб має клас захисту IP65, що дозволяє його встановлення в місцях з високою вологістю та запиленістю. Максимальний хід приводу становить 30 см. Він закріплений двома кінцевими вимикачами. Допустима вантажопідйомність становить10 кг (100 Н)Пристрій працюєНапруга 12 В.
Електричний привід LA-T5P 100 Н 110 м/с 12 В - подовження 30 см.
Розміри лінійного приводу LA-T5P.
Приклади застосування лінійних приводів
- Рухомі частини в моторних транспортних засобах (плуги, закрилки)
- Регулювання кута сонячних панелей
- Сільськогосподарська та промислова техніка
- Компоненти промислової автоматизації
- Застосування в домашній автоматизації: елементи автоматизації, наприклад, похильні двері та вікна
Так само, як уДвигуни постійного струмузміна напрямку відбувається шляхом зміни полярності. |
Технічні характеристики лінійного приводу LA-T5P
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 12В постійного струму |
| Швидкість | 110 мм/с |
| Максимальна міцність | 100 Н (10 кг) |
| Робочий цикл | 25% |
| Довжина подовження | 300 мм |
| Загальна довжина у складеному вигляді | 455 мм |
| Робоча температура | від -25°C до 65°C |
| Безпека | Кінцеві вимикачі |
| Клас герметичності | IP65 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,838 кг |
| Мотор — подовжувач | 30 см |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Ширина паковання | 12 см |
| глибина паковання | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 105 ₴





