Опис продукту: Електричний привід FDI 4000N 6 мм/с 24 В - хід 20 см
Електричний привід, що живиться від напруги24 В, адаптовані до суворих умов експлуатації. Професійні приводи серії FDI характеризуються високоякісними матеріалами, чудовою підгонкою компонентів та дуже високою надійністю. Вантажопідйомність приводу4000 Н (400 кг), працює на швидкості6 мм/сМаксимальне споживання струму становить 3 А. Кронштейн висувається на 20 см. Вбудовані кінцеві вимикачі запобігають перевищенню діапазону висування.
Пристрої доступні в різних варіантах:
|
Приводи FDI виготовлені з високоякісних матеріалів, а всі елементи точно підігнані, що робить їх дуже стабільними та тихими.Потужність дорівнює 50 Втгарантує, що виконавчий механізм можесправлятися з високими навантаженнямив екстремальних умовах праці.
Привід FDI 4000 Н 6 мм/с 24 В - хід 20 см.
Застосування електричних приводів FDI
Високоякісні матеріали роблять ці двигуни універсальними. Вони використовуються впромислова автоматизаціяна заводах, складах тощо, а також підходять якпривід для ліжок або операційних столівВони також знайдуть своє місце вдомогосподарство.
Технічні характеристики лінійного приводу 24V FDI 4000 N 6 мм/с
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 24 В постійного струму |
| Швидкість | 6 мм/с |
| Максимальна міцність | 4000 Н (400 кг) |
| Максимальний струм живлення | 3 А |
| Блок живлення | 50 Вт |
| Довжина подовження | 200 мм |
| Загальна довжина у складеному вигляді L (мін) | 375 мм |
| Клас герметичності | IP42 |
| Робоча температура | Від -5°C до 45°C |
| Кінцеві вимикачі | Так |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота паковання | 8,5 см |
| Двигун — Лінійна швидкість | 6 мм/с |
| Номінальна напруга | 24 В |
| крутний момент | 400 кг*см |
- Ціна: 7 785 ₴



