
Пилка для різання KGS 216 M

Характеристики продукту
- 1200 Вт
- Максимальна глибина різання (45°/90°): 40 мм/70 мм

Опис
Компактна торцювальна та поперечна пилка від мобільного M-класу – легка, точна та зручна у використанні. Precision Cut Line (PCL): точна лінія тіньового різу без необхідності додаткового налаштування завдяки розумно розташованому світлодіоду.
Характеристика
- Висока продуктивність різання завдяки функції витягування для широких заготовок
- Поворотний стіл із швидким і точним регулюванням спільних кутів за допомогою точок фіксації
- Нахил пилкового полотна коливається від -2 до 47°, що робить його придатним для підрізання
- Міцна конструкція з литого під тиском алюмінію відповідає найсуворішим вимогам
- Ефективне видалення стружки завдяки вбудованому стружколовнику
- Плавний пуск забезпечує тривалий термін служби двигуна та трансмісії
- Розсувні подовжувачі столу, також знімні для підтримки наддовгих предметів
- Швидкознімний затискач для надійного утримання заготовки зверху або спереду
- Обмежувач глибини для легкого нарізання канавок
- Усі ваги та елементи керування доступні з робочого місця та інтуїтивно зрозумілі у використанні
- Ергономічні області ручок дозволяють носити однією або двома руками
Комплект поставки
- Пильний диск "Precision cut wood - classic" 216x30 Z40
- 2 вбудовані розширення столу
- Обмежувач довжини
- Затискач для фіксації заготовки
- Інструмент для зміни пилкового полотна
- Зберігання шнура
- Мішок для подрібнення
- Верстатний стенд KSU 251

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13,4 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 710 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 710 x 476 x 512 мм |
| Ширина вироби | 476 мм |
| висота продукту | 512 мм |
| діаметр пилки | 216 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 933 ₴








