
Універсальний перфоратор Bosch Home and Garden - Акумуляторний перфоратор; 18 В; 4,0 Аг; літій-іонний; вкл. акумулятор, вкл. заряд
16 433 ₴
- В наявності
- Код: 6066002
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Акумуляторний ударний дриль UniversalHammer з акумулятором та зарядним пристроєм

Характеристики продукту
- 18 В
- Максимальний діаметр свердління

Опис
Цей бездротовий блок живлення поєднує в собі високу ударну потужність, простоту використання та гнучкість, щоб знову зробити свердління приємним. UniversalHammer 18V оснащений пневматичним ударним механізмом Bosch 2.0J, ідеальним для свердління отворів діаметром до 16 мм у бетоні за допомогою свердла SDS plus. Його вражаюча потужність також помітна під час забивання цвяхів у стінну плитку та довбання кабельних каналів. Любителі самостійного ремонту оцінять малу вагу та компактні розміри перфоратора, що дозволяє виконувати менш стомлюючу роботу над тривалими проектами. Контроль вібрації та регулювання швидкості забезпечують меншу вібрацію інструменту та його більшу стабільність. UniversalHammer 18V є частиною POWER FOR ALLIANCE. Один акумулятор може живити різні інструменти різних брендів. Акумулятор входить до комплекту постачання.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Компактний портативний дизайн забезпечує вражаючу продуктивність 4-в-1
- Пневматичний ударний механізм потужністю 2,0 Дж для свердління діаметром до 16 мм та довбання бетону
- Універсальний патрон SDS plus для легкої заміни свердел та зубил без інструментів
- Контроль вібрації та контроль обертання забезпечують безпечнішу роботу та меншу втому
- Безмежна свобода — сумісний з усіма пристроями серії 18V POWER FOR ALLIANCE
Комплект поставки
- Універсальний молоток 18V
- 1 x акумулятор PBA 18V 4.0Ah для WC
- Зарядний пристрій AL 18V-20
- Глибинний обмежувач
- Валіза

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність (мА·год, А·год) | 4,0 Ач |
| Ваги | 2,7 кг |
| Діапазон холостого ходу | 2000 од./с |
| Максимальний діаметр гвинта | 6 мм |
| робоча напруга | 18 В |
| Технічні характеристики електроінструменту | вмик. акумулятор, вмик. зарядний пристрій, вмик. чохол |
| Тип продукту | Акумуляторний ударний дриль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 433 ₴









