
Термометр типу K VOLTCRAFT K101 + TP 201 VC-10514085, -200 - +1370 °C, калібрування (DAkkS) 6066438
39 708 ₴
- В наявності
- Код: 6066438
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Цифровий термометр + датчик повітря

Характеристики продукту
- Можливість підключення всіх датчиків температури типу K за допомогою мініатюрного штекера термопари
- 1-канальний

Опис
Доступний спосіб розпочати професійне вимірювання температури. K101 – це високоякісний, довговічний вимірювач температури за чудовою ціною. Датчик температури повітря VOLTCRAFT K-типу особливо підходить для вимірювання температури повітря та газів. Датчик розрахований на діапазон температур до 100°C, що робить його придатним для таких застосувань, як кондиціонування повітря, охолодження, опалення та вентиляція тощо.
Характеристика
- Вимірювання мін/макс, функція утримання даних та функція відносного вимірювання
- Можливість вирівнювання
- Перемикання між °C/°F
- Автоматичне вимкнення
- Для всіх датчиків температури типу K з мініатюрним термопарним штекером.
- Клас допуску термопарного зонда IEC584
- Тип K Клас II.
Комплект поставки
- 1 x 9V блокова батарея
- Інструкція користувача
Коментарі
З датчиком типу K класу II можливі вимірювання до +1200°C. Однак з міркувань безпеки та вашого власного захисту рекомендується використовувати лише одне застосування під час вимірювання! Для калібрування зверніть увагу на сертифікат калібрування, який зберігається в розділі «Завантаження». На цей товар не поширюється право відмови від товару.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність (+/-) | 1 °С |
| Джерело живлення | Батарейка 9 В (1 шт.) |
| Довжина датчика | 218 мм |
| Конструкція датчика | подключен |
| Мінімальна температура | -200 °C |
| Розміри | (Д x Ш x В) 164 x 54 x 34 мм - |
| Стан | Нове |
| Специфікація | 1-канальний |
| Тип датчика | K |
| Час відгуку | 2 секунди |
| Ширина вироби | 54 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 708 ₴









