
Калібрування ISO цифрового термометра PL-120 T2

Характеристики продукту
- 2 канали
- Для термопар типу K/J
- Макс./Міні./Серед. значення з міткою часу
- Можливість підключення всіх датчиків температури типу K/J з мініатюрним штекером термопари

Опис
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, зв'яжіться з нами за адресою: conrad@conrad.pl. Дякуємо команді Conrad.
Міцний термометр із м’яким гумовим чохлом для термопар типу K та J. Великий дисплей з підсвічуванням та бічні функціональні кнопки забезпечують ергономічне керування. Пристрій оснащений годинником реального часу, що дозволяє переглядати мінімальні/максимальні/середні значення з міткою часу, що значно спрощує довгостроковий моніторинг. Окрім дротяних датчиків, що входять до комплекту (по одному на канал), можна підключити всі датчики температури типу K та J з мініатюрним штекером для термопар.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Міцний термометр із м’яким гумовим чохлом для термопар типу K та J. Великий дисплей з підсвічуванням та бічні функціональні кнопки забезпечують ергономічне керування. Пристрій оснащений годинником реального часу, що дозволяє переглядати мінімальні/максимальні/середні значення з міткою часу, що значно спрощує довгостроковий моніторинг. Окрім дротяних датчиків, що входять до комплекту (по одному на канал), можна підключити всі датчики температури типу K та J з мініатюрним штекером для термопар.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Відображення температури в °C, °F або °K
- Функція автоматичного вимкнення
- Вимірювання різниці температур (T1-T2).
Комплект поставки
- 2 дротяні датчики типу K від -20 до +250°C
- 3 батарейки (ААА)
- Інструкція користувача
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у формулі калібрування, яку можна знайти в розділі «Завантаження».
На цю статтю не поширюється право на відмову.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність (+/-) | 1 °С |
| Джерело живлення | 3 батарейки типу ААА |
| Конструкція датчика | подключен |
| Мінімальна температура | -200 °C |
| Розміри | (Д x Ш x В) 162 x 62 x 28 мм - |
| Стан | Нове |
| Специфікація | 2-й канал |
| Тип датчика | КДж |
| Ширина вироби | 62 мм |
| висота продукту | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 608 ₴




