
Вимірювач розчиненого кисню (DO) з датчиком та кабелем 5 м

Характеристики продукту
- Водонепроникний (IP65/IP67)
- У комплекті оцинкований датчик кисню та кабель 5 м
- Легке регулювання повітря одним натисканням кнопки

Опис
DO-410 вражає своїм ергономічним дизайном, пило- та водонепроникною конструкцією відповідно до IP 65/67, а також дисплеєм з підсвічуванням. Цей початковий оксиметр зі зручним гальванічним датчиком підходить для щоденного використання. Як концентрацію в мг/л (ppm), так і насичення у відсотках можна зчитувати безпосередньо без використання таблиць. Налаштування виконується одним натисканням кнопки за навколишнім повітрям. Для польового використання у воді рекомендується захисний ковпачок DOP-401/DOP-402 для захисту мембрани.
Застосування: прісноводні та морські акваріуми, аквакультура/рибництво, моніторинг свердловин та води
Характеристика
- 3-рядковий дисплей/верхній дисплей одним натисканням кнопки
- Підсвічування
Комплект поставки
- Пристрій
- Датчик з кабелем
- Запасний мембранний ковпачок
- заміна електроліту
- 2 батареї AA.
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична температурна компенсація | да (интеграция) |
| Калібрування | завод (зі сертифікатом) |
| Розміри | (Д x Ш x В) 28 x 54 x 108 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | РК-цифровий цифровий |
| Точність | ±1,5% від МВ ±0,2 мг/л або ±1,5% від МВ ±2% насичення O2 |
| Ширина вироби | 54 мм |
| висота продукту | 108 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 433 ₴





