
Опис
EN510 вимірює швидкість потоку повітря, включаючи температуру повітря, витрату повітря (об'єм), освітленість, відносну вологість (у відсотках), температуру точки роси, температуру вологого термометра, температуру типу K (зовнішній зонд), температуру теплового індексу та відчутну температуру. РК-дисплей з підсвічуванням пропонує основний та додатковий дисплеї, а також кілька інтуїтивно зрозумілих індикаторів стану.
Характеристика
- Професійний прилад для вимірювання навколишнього середовища з налаштованим користувачем меню програмування
- Можливість вибору одиниць вимірювання
- Вимірювання швидкості повітря та температури повітря
- Вимірювання витрати повітря (об'єму) в одиницях CFM (фут³) та CMM (м³)
- Вимірювання освітленості в одиницях фут-канделів та лк.
- Вимірювання навколишнього середовища: відносна вологість повітря у відсотках з урахуванням температури повітря, температури точки роси, температури вологого термометра, температури охолодження вітром та температури типу K (при підключенні зовнішнього зонда)
- Ротор з кульковим підшипником з низьким тертям для точного вимірювання потоку повітря на низькій швидкості
- Вбудований барометричний датчик для точного контролю висоти
- Рекорд MAX-MIN
- Індикатор живлення зупиняється для легкого зчитування
- Компактний, легкий, простий у використанні, ергономічний дизайн з ремінцем на шию
- Підсвічений РК-дисплей автоматично змінює налаштування залежно від вибраного режиму датчика.
- Гніздо для штатива
Комплект поставки
- Ремінець на зап'ястя
- Батарейки
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Автоматична температурна компенсація | Немає |
| Довжина виробу | 58 мм |
| Максимальний діапазон вимірювання швидкості вітру | 20 м/с |
| Мінімальний діапазон вимірювання швидкості вітру | 0,4 м/с |
| Розміри | (Д x Ш x В) 58 x 25 x 153 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Анемометр |
| Характеристики вимірювання газу | функція вимірювання температури |
| Шкала вимірювання швидкості вітру | 0,1 м/с |
| висота продукту | 153 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 758 ₴

