
Диференціальний манометр HD-750
Характеристики продукту
- Запис мінімального/максимального значення
- USB-інтерфейс
Опис
Диференціальні манометри серії HD-700 вирізняються низьким діапазоном тиску та високою роздільною здатністю. Їхній пофарбований та гумований корпус робить їх надзвичайно міцними. Виміряні значення можна зчитувати в 11 вибраних одиницях тиску. Завдяки USB-інтерфейсу та програмному забезпеченню, що входить до комплекту, виміряні значення можна перенести на комп'ютер для редагування.
Характеристика
- Запис мінімального/максимального значення
- Зберігання даних
- Автоматичне вимкнення
- Функція обнулення
- Підсвічування дисплея
- USB-роз'єм
- Вимірювані величини: бар, фунт/кв. дюйм, дюйм H2O, мбар, кПа, дюйм HG, мм HG, oz², фут H2O, см H2O, кгсм².
Комплект поставки
- 1 батарейка 9 В
- Програмне забезпечення
- USB-кабель
- Мережевий адаптер
- З'єднувальна труба
- Футляр для зберігання
- Інструкція користувача.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Базова точність | ±0,3% повної шкали |
| Джерело живлення | 9-вольтова акумуляторна батарея |
| Довжина виробу | 210 мм |
| Максимальний діапазон вимірювань | 0,3447 бар |
| Розміри | (Д x Ш x В) 210 x 75 x 50 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Манометр |
| Ширина вироби | 75 мм |
| висота продукту | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 608 ₴

