
WAGO 879-3000 4PU 879-3000 Цифровий лічильник змінного струму 65 A Сертифікація MID: так 1 шт. 6066790
24 833 ₴
- В наявності
- Код: 6066790
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Лічильник енергії WAGO (MID)

Характеристики продукту
- Втискний затискач CAGE CLAMP®
- Вимірювання споживання енергії виробничими машинами

Опис
Комплексне вимірювання енергії є важливим для оптимізації споживання енергії. WAGO тепер пропонує нові лічильники енергії, які мають численні переваги. Вони використовують технологію з'єднання push-in з важелем, що робить їх дуже швидким і простим у підключенні. Для прямого вимірювання пристрої мають ширину лише 72 мм, що значно економить користувачеві місце в шафі керування. Окрім значень активної та реактивної енергії, лічильники енергії також реєструють частоту мережі, струм, напругу та потужність для всіх фаз. Користувач бачить усі характеристики якості електроенергії з першого погляду на великому дисплеї з підсвічуванням. Нові лічильники енергії є справжніми професіоналами в галузі комунікації. Всі пристрої мають інтерфейси M-Bus та Modbus®, які користувач може використовувати за потреби. Крім того, доступні два інтерфейси S0 для обох напрямків енергії з регульованою частотою імпульсів. Налаштування та експлуатація нових лічильників дуже прості: великий дисплей полегшує використання інтегрованих, чутливих елементів керування. Крім того, можна використовувати додаток для налаштування, який зв'язується з пристроєм через Bluetooth®. Нові прилади для вимірювання енергії можна використовувати для реалізації широкого спектру застосувань у будівельному секторі або промисловості - завдяки декларації відповідності MID також можливі застосування з виставленням рахунків за споживання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Заощадьте час на всіх рівнях завдяки затискачу Push-in CAGE CLAMP® та важелю
- Справжня економія місця: ширина 72 мм (4PU)
- Вимірювання доставки та закупівлі
- Реєстрація енергії за 4 тарифами
- Професійний зв'язок: інтерфейси M-Bus та Modbus® і 2 імпульсні виходи S0
- Повна прозорість з першого погляду: функції якості електроенергії відображаються на повнорозмірному дисплеї з підсвічуванням
- Налаштування стає інтуїтивно зрозумілим: чутливе керування та додаток для налаштування Bluetooth®
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Максимальний струм | 85 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 280 г |
| Довжина виробу | 63 мм |
| Клас точності | Клас Б |
| Мінімальний струм | 0 А |
| Напруга мережі живлення | 230–400 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 63 x 72 x 140 мм - |
| Стан | Нове |
| Тип дисплея | цифровий |
| Тип продукту | лічильник змінного струму |
| Частота | від 45 до 65 Гц |
| роздільна здатність MID | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 833 ₴




