
Регульований лабораторний блок живлення VOLTCRAFT DPPS-16-30 1 - 16 В/DC 0 - 30 A 480 Вт 6067007
22 733 ₴
- В наявності
- Код: 6067007
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

ЛАБОРАТОРНИЙ БЛОК ЖИВЛЕННЯ VOLTCRAFT DPPS

Характеристики продукту
- Кількість виходів 1 x
- 1–16 В постійного струму
- 0 - 30 А
- 480 Вт
- Залишкова пульсація<5 mV
- Специфікація: Настільний
- Тактований
- USB-інтерфейс

Опис
Цей ефективний блок живлення має первинну тактову частоту, що робить його надзвичайно компактним. Вихідну напругу можна регулювати з передньої панелі пристрою за допомогою 4-мм захисних роз'ємів до 5 А, тоді як задні роз'єми забезпечують повне номінальне навантаження.
Характеристика
- 3 налаштування (попередньо встановлені) для U та I, які можна вільно визначати
- Можливість дистанційного керування напругою, струмом та вмиканням/вимиканням виходу
- Електронне регулювання для грубого та точного регулювання
- Захист від перевантаження
- Вентилятор з регульованою температурою
Комплект поставки
- Мережеві кабелі
- Штекер для підключення пульта дистанційного керування
- USB-кабель (1,5 м)
- Компакт-диск з програмним забезпеченням
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс компонентів | USB |
| Ваги | 2,6 кг |
| Вхідна напруга | 230 В змінного струму В |
| Залишкова бриж | <5 мВ |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальний вихідний струм | 30 А |
| Мінімальний вихідний струм | 0 А |
| Регулювання потужності | <20 мВ |
| Технічні характеристики лабораторного джерела живлення | програмовний |
| Тип джерела живлення | Короткостроковий |
| Ширина вироби | 200 мм |
| висота продукту | 90 мм |
| зв'язку | 4-мм захищена розетка (спереду) 4-мм гвинтові клеми (ззаду) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 733 ₴



