
Лабораторний блок живлення DP832

Характеристики продукту
- Кількість виходів 3 x
- 0 - 30 В/постійного струму / 0 - 3 А
- 0 - 30 В/постійного струму / 0 - 3 А
- 0 В/постійний струм - 5 В / 0 - 3 А
- Потужність 195 Вт

Опис
DP832 — це 195-ватний 3-канальний лінійний блок живлення з наднизьким рівнем шуму та двома ізольованими каналами. Усі 3 канали незалежні. Його дисплей розміром 8,89 см (3,5 дюйма) та вбудовані опції вимірювання напруги, сили струму та потужності роблять його незамінним у будь-якій лабораторії. USB, LAN, RS232 та керування вводом-виводом є стандартними функціями.
Комплект поставки
- USB-кабель
- Мережевий кабель
- Інструкція користувача.
Коментарі
Щоб отримати найновіші версії драйверів та програмного забезпечення, завантажте їх безкоштовно з веб-сайту виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10,5 кг |
| Джерело живлення | МЕК 320 С14 |
| Кількість виходів | 3 х |
| Максимальна вихідна напруга 2 | 30 В постійного струму |
| Максимальний вихідний струм | 3 А |
| Максимальний вихідний струм 3 | 3 А |
| Мінімальна вихідна напруга 2 | 0 В постійного струму |
| Мінімальний вихідний струм | 0 А |
| Мінімальний вихідний струм 3 | 0 А |
| Розміри | (Д x Ш x В) 418 x 239 x 157 мм |
| Тип продукту | Регульоване лабораторне джерело живлення |
| висота продукту | 157 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 808 ₴








