
Цифровий осцилограф Rigol DS1074Z Plus
Характеристики продукту
- Смуга пропускання 70 МГц
- 4 аналогові канали
- Готовий до MSO
- Технологія UltraVision
- Тепер доступні 4 додаткові функції вимірювання
- USB-роз'єм
- Кольоровий TFT-дисплей 17,78 см
Опис
DS1074Z Plus — це чотириканальний цифровий осцилограф із запам'ятовуванням даних і частотою 70 МГц, який має виняткові характеристики. Стандартне керування через локальну мережу та USB, а також численні математичні функції.
DS1074Z PLUS має багато вбудованих функцій та спеціальних можливостей, доступних без додаткової плати.
Додаткові функції можна активувати за допомогою програмного ключа, що дозволить підтримувати ваш осцилограф в актуальному стані навіть за підвищених вимог до вимірювань.
Відображені форми хвиль можна зберігати безпосередньо на додаткову USB-флешку через передній USB-хост або передавати на комп'ютер через задній USB-порт.
Великий кольоровий TFT-монітор діагоналлю 17,78 см відображає всі деталі.
Частота дискретизації становить 500 Мвиб/с на канал і об'єднується в одноканальну операцію для досягнення частоти дискретизації до 1 Гвиб/с.
Технологія UltraVision забезпечує відображення перекриваючихся областей сигналу залежно від інтенсивності та глибину пам'яті 24 Мбіт/с для детального представлення сигналу.
Ці характеристики роблять DS1074Z Plus унікальним вимірювальним пристроєм, який може адаптуватися до ваших потреб.
DS1074Z PLUS має багато вбудованих функцій та спеціальних можливостей, доступних без додаткової плати.
Додаткові функції можна активувати за допомогою програмного ключа, що дозволить підтримувати ваш осцилограф в актуальному стані навіть за підвищених вимог до вимірювань.
Відображені форми хвиль можна зберігати безпосередньо на додаткову USB-флешку через передній USB-хост або передавати на комп'ютер через задній USB-порт.
Великий кольоровий TFT-монітор діагоналлю 17,78 см відображає всі деталі.
Частота дискретизації становить 500 Мвиб/с на канал і об'єднується в одноканальну операцію для досягнення частоти дискретизації до 1 Гвиб/с.
Технологія UltraVision забезпечує відображення перекриваючихся областей сигналу залежно від інтенсивності та глибину пам'яті 24 Мбіт/с для детального представлення сигналу.
Ці характеристики роблять DS1074Z Plus унікальним вимірювальним пристроєм, який може адаптуватися до ваших потреб.
Характеристика
- 4 додаткові спеціальні функції, такі як розширення пам'яті, тригер та декодер послідовної шини, розширений набір тригерів або запис у реальному часі, тепер включені до безкоштовного пакету BND-MSO/DS1000Z.
- Комплект BND-MSO/DS1000Z включає такі опції:
- SA-DS1000Z (інструменти декодування та запуску для послідовних шин RS232/UART, I2C та SPI)
- MEM-DS1000Z (розширення пам'яті до глибини пам'яті 24 Мбіт/с)
- REC-DS1000Z (Функція запису в режимі реального часу та відтворення сигналів)
- AT-DS1000Z (розширені функції запуску для послідовних шин RS232/UART, I2C та SPI, Runt, Windows, N-й фронт, Затримка, Тайм-аут).
Комплект поставки
- 4 пасивні зонди RP2200 (200 МГц)
- Мережевий кабель
- USB-кабель
- Інструкція користувача
- Сертифікат калібрування.
Коментарі
Щоб отримати найновіші версії драйверів та програмного забезпечення, завантажте їх безкоштовно з веб-сайту виробника.
Безкоштовний пакет опцій BND-MSO/DS1000Z входить до комплекту як код активації, або ж функції вже ввімкнено на пристрої.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс компонентів | USBUSB (хост)RJ45 |
| Вертикальне відхилення | 1 мВ — 10 В/діл |
| Вхідна напруга | 300 В В |
| Вхідний опір | 1 МОм |
| Глибина пам'яті на канал | 24 Мбіт/с |
| Довжина виробу | 122 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальна кількість аналогових входів | 4 |
| Роздільна здатність (метод вимірювання) | 8 бит |
| Розмір екрана | 17,78 см |
| Характеристики дисплея | 800 x 480 пікселів |
| Частота дискретизації на канал | 1 ГВБ/с |
| Ширина вироби | 313 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 658 ₴

