
Цифровий осцилограф, 100 МГц ISO

Характеристики продукту
- 100 МГц
- Максимальна кількість аналогових входів: 2

Опис
DS1102Z-E — це 2-канальний цифровий осцилограф із запам'ятовуванням даних, частотою 100 МГц та частотою дискретизації 1 Гсіафас/с. Він пропонує виняткові характеристики, такі як дуже велика глибина пам'яті — 14 мільйонів точок. Він також включає вбудовані тригери послідовної шини та декодування для SPI, I2C та RS232. 7-дюймовий кольоровий дисплей забезпечує оптимальне відображення вимірюваних сигналів. Інтерфейси LAN, USB та AUX є стандартними, як і численні математичні функції.
Характеристика
- Швидкість збору даних сигналу до 30 000 000 осцилограм/с.
- До 60 000 кадрів апаратного запису та відтворення сигналів у режимі реального часу
- Інноваційна технологія «Ultra Vision»
- Різні функції тригера та кодування шини
- Різні інтерфейси: USB, LAN, AUX
- 7-дюймовий кольоровий WVGA TFT LCD-дисплей із ступінчастою інтенсивністю
Комплект поставки
- 2 пасивні зонди RP3300A (350 МГц)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс компонентів | USB-пристрій) USB (пристрій) USB (хост)LANLXI |
| Вертикальне відхилення | 500 мкВ — 10 В/робоб |
| Вхідна напруга | 300 В В |
| Вхідний опір | 1 МОм |
| Глибина пам'яті на канал | 24 Мбіт/с |
| Довжина виробу | 122,4 мм |
| Калібрування | ІСО |
| Максимальна кількість аналогових входів | 2 |
| Роздільна здатність (метод вимірювання) | 8 бит |
| Розмір екрана | 17,78 см |
| Характеристики дисплея | 800 x 480 пікселів |
| Частота дискретизації на канал | 1 ГВБ/с |
| Ширина вироби | 313,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 108 ₴






