
Електронне навантаження DL3021

Характеристики продукту
- Постійний струм 150 В / 40 А
- 200 Вт
- 15 кГц 2,5 А/мкс
Опис
DL3021 — це програмоване електронне навантаження потужністю 200 Вт з наднизьким рівнем шуму. Великий дисплей діагоналлю 10,9 см (4,3 дюйма) відображає повну форму сигналу. Підтримуються чотири режими: CC, CV, CR та CP. Вбудований тест батареї, тест OCP тощо. Стандартне підключення — USB, USB-хост та RS232.
Характеристика
- Керування локальною мережею та вводом-виводом можна активувати за допомогою додаткових кодів.
Комплект поставки
- Кабель живлення, USB-кабель та короткий посібник користувача.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 9000 г |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальна напруга навантаження | 150 В постійного струму |
| Максимум часу | 200 Вт |
| Мінімальна вхідна напруга | 115 В змінного струму |
| Мінімальний струм навантаження | 0 А |
| Розміри | (Ш x В x Г) 239 x 157 x 418 мм |
| Тип продукту | Штучне навантаження |
| висота продукту | 157 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 508 ₴


