
Опис
Акумуляторний тример для живоплотів для робіт, що потребують гнучкої роботи без шнура та значно зниженого рівня шуму. Нова форма леза забезпечує покращене переміщення гілок. Ручка з 5 положеннями: 0°, 45° та 90° фіксується ліворуч та праворуч для комфортної роботи в будь-якому положенні. Добре збалансований завдяки акумулятору, розташованому в задній частині ручки.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Доставка в коробці без акумулятора, без зарядного пристрою, без кейса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Makita |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Drive (Садовий інвентар) | батарія |
| Відстань між лезами | 23,5 мм |
| Кількість стрибків | 4400 об./хв |
| Товщина різу | 23,5 мм |
| довжина напрямної | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 333 ₴










