
Калібрування адаптера струмовимірювальних кліщів Chauvin Arnoux MN39 (ISO) P01120408 6068953
35 158 ₴
- В наявності
- Код: 6068953
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- УВІМК.
Опис
Серія моделей "MN" включає універсальні кліщові трансформатори струму для вимірювання змінного струму до 240 А за допомогою мультиметра або аналізатора потужності.
Компактний та ергономічний затискач спеціально розроблений для вимірювань у важкодоступних місцях і дозволяє підключати кабелі діаметром до 20 мм у системах до CAT III 600 В або CAT IV 300 В.
Покращена роздільна здатність і точність вимірювання досягаються завдяки 2 діапазонам вимірювання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Компактний та ергономічний затискач спеціально розроблений для вимірювань у важкодоступних місцях і дозволяє підключати кабелі діаметром до 20 мм у системах до CAT III 600 В або CAT IV 300 В.
Покращена роздільна здатність і точність вимірювання досягаються завдяки 2 діапазонам вимірювання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 1% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 2 В |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 0,1 А |
| Роз'єм Б | 4-мм штекерний роз'єм |
| Ширина вироби | 135 мм |
| висота продукту | 51 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 158 ₴
