Блокичные
Продукт предназначен для предпринимателей
- Элемент, влияющий на безопасность - монтаж только специалистами
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Siemens |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудована висота | 225 мм |
| Выходная мощность | 480 Вт Вт |
| Вторинна напруга регулюється | істинний |
| Глубина | 150 мм |
| Макс. вихідний струм 1 | 20 А |
| Макс. вихідний струм 3 | 2,5 А |
| Можливий настінний монтаж | ЛОЖЬ |
| Номер за каталогом виробника | 6EP44368XB000DY0 |
| Номінальне значення вихідного струму 1 | 20 А |
| Номінальне значення вихідного струму 3 | 2,5 А |
| Номінальне значення вихідної напруги 2 | 24 В |
| Підходить для розподільного щита | істинний |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | IP20 |
| Тип електричного під'єднання | Гвинтове з'єднання |
Информация для заказа
- Цена: 45 090 ₴


Отправка с 03 июня 2026