
MEAN WELL Регулируемый DC/DC преобразователь 24В 20A DIN-рейка 4000В
Характеристики продукта
- Применение: ITE, промышленность, железнодорожные технологии Корпус: DIN-рейка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Mean Well |
| Пользовательские характеристики | |
| Ваги | 1375 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 20 А |
| Вміст | 1 шт. |
| Количество выходов | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Максимальная эффективность | 91% |
| Минимальное выходное напряжение | 24 В |
| Минимальная температура | -40 °С |
| Напруга ізоляції | 4.000 В |
| Состояние | Новое |
| Тип виходу блока живлення | регульований |
| Характеристики блока живлення | регульована вихідна напруга |
| висота продукту | 125,20 мм |
| ефективність | 91% |
Информация для заказа
- Цена: 24 290 ₴


Отправка с 03 июня 2026