
Перетворювач постійного струму TracoPower TEP 100-2412WIR, для друкованої плати 24 В/DC 12 В/DC 8,4 A 100 Вт Кількість виходів: 1
15 208 ₴
- В наявності
- Код: 6074362
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Перетворювач постійного струму, серія TEP 100WIR
Характеристики продукту
- 3-річна гарантія виробника
Опис
TracoPower TEP 100-2412WIR / Вхідний діапазон 4:1, схвалено для застосування на залізницях згідно з EN 50155, регульована вихідна напруга за допомогою зовнішнього резистора, захист від зворотної полярності, радіатор (опціонально - не входить до комплекту поставки).
Коментарі
Комплект без теплорозподільника
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 105 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 8,4 А |
| З'єднувальні компоненти | припійні штирки |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вхідна напруга | 36 В постійного струму |
| Максимальний вихідний струм | 8,4 А |
| Модель із каталогу виробника | ТЕП 100-2412WIR |
| Мінімальна вхідна напруга | 9 В постійного струму |
| Номінальна напруга | 24 В постійного струму |
| Розміри | (Д x Ш x В) 57,9 x 17,8 x 61 мм |
| Тип продукту | DC/DC-перетворювач для друкованої плати |
| висота продукту | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 208 ₴
