
Перетворювач постійного струму MEAN WELL DDR-480D-12 12 В 33,4 А 400,8 Вт Кількість виходів: 1 x Вміст 1 шт. 6074371
18 008 ₴
- В наявності
- Код: 6074371
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Регульований перетворювач постійного струму/постійного струму MEAN WELL 12 В 33,4 А на DIN-рейку 4000 В
Характеристики продукту
- Застосування: ITE, промисловість, залізничні технології Корпус: DIN-рейка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mean Well |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1375 г |
| Вихідний струм (макс.) — округлений | 33,4 А |
| Вміст | 1 шт. |
| Кількість виходів | 1 х |
| Максимальна вихідна напруга | 14 В |
| Максимальна ефективність | 91% |
| Мінімальна вихідна напруга | 12 В |
| Мінімальна температура | -40 °С |
| Напруга ізоляції | 4.000 В |
| Стан | Нове |
| Характеристики блока живлення | регульована вихідна напруга |
| висота продукту | 125,20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 008 ₴
