
Свинцево-кислотний акумулятор GNB Sonnenschein A412/100 A NGA4120100HS0CA, свинцево-гелевий, 12 В, 100 Аг 6074428
43 558 ₴
- В наявності
- Код: 6074428
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Гелевий акумулятор GNB Sonnenschein A412/100 A

Характеристики продукту
- Не потребує технічного обслуговування
- Без обмежень на транспортування
- Армовані сітчасті пластини з високоякісного свинцевого сплаву
- Відмінні енергозберігаючі властивості в поєднанні з тривалим терміном служби

Опис
Перевірений накопичувач енергії з високою надійністю. Низьке енергоспоживання та тривалий термін служби. Навіть у складних умовах експлуатації зберігає високу продуктивність та зручний для транспортування. Застосування: телекомунікації, ДБЖ, транспорт, резервне живлення та багато інших застосувань.
Характеристика
- Не потребує технічного обслуговування
- Низьке споживання енергії та, отже, економія коштів
- Відмінні енергозберігаючі властивості в поєднанні з тривалим терміном служби
- Посилені ґратчасті пластини з високоякісного свинцевого сплаву забезпечують кращу стабільність та високу стійкість до корозії
- Надзвичайно низьке виділення газу завдяки рекомбінації газів
- Очікувана тривалість життя: 12 років або більше
- Захищений від глибокого розряду
- Міцна конструкція, призначена для роботи в суворих умовах
- Може зберігатися до 2 років при температурі 20°C без підзарядки завдяки дуже низькому рівню розряду
- Придатний для переробки
- Розроблено відповідно до стандартів IEC 60896-21/-22
- Без будь-яких обмежень на перевезення готових до використання блоків – залізничним, автомобільним, водним, повітряним транспортом (згідно з IATA, DGR пункт A67)
- Електроліт у формі гелю
- Класифікація EUROBAT
- UL (Андеррайтерські лабораторії)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 36,5 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 189 мм |
| Модель із каталогу виробника | А412/100 А |
| Сфера застосування | Системи сигналізації електромобілі |
| Під'єднання акумулятора | конічний стовп |
| Розміри | (Ш x В x Г) 513 x 223 x 189 мм |
| Тип продукту | Свинцево-кислотний акумулятор |
| сертифікат VDS | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 558 ₴



