
GNB Sonnenschein A512/55 A NGA5120055HS0CA свинцево-кислотний акумулятор, свинцево-гелевий, 12 В, 55 Ач 6074430
25 358 ₴
- В наявності
- Код: 6074430
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Гелевий акумулятор GNB Sonnenschein A512/55 A

Характеристики продукту
- Не потребує технічного обслуговування
- Захист від глибокого розряду
- Без обмежень на транспортування
- Відмінні енергозберігаючі властивості в поєднанні з тривалим терміном служби

Опис
Професійний акумулятор, що відповідає найвищим вимогам. Придатний для безперервної зарядки та циклічної роботи (600 циклів). Особливо підходить для аварійних джерел живлення, систем сигналізації, телефонів, сигнальних систем, радіотехніки, медичного застосування, залізниць, моделювання та інших застосувань. Свинцево-кислотні акумулятори з номером VdS офіційно схвалені Асоціацією страховиків майна для використання в системах сигналізації.
Характеристика
- Не потребує технічного обслуговування
- Низьке споживання енергії та, отже, економія коштів
- Відмінні енергозберігаючі властивості в поєднанні з тривалим терміном служби
- Посилені ґратчасті пластини з високоякісного свинцево-кальцієвого сплаву забезпечують покращену стабільність та стійкість до корозії
- Надзвичайно низьке виділення газу завдяки рекомбінації газів
- Короткий час перезарядки
- Очікувана тривалість життя: від 6 до 9 років або більше
- Захист від глибокого розряду згідно з DIN 43 539 T5
- Міцна конструкція для використання в суворих умовах
- Може зберігатися до 2 років при температурі 20°C без підзарядки завдяки дуже низькому рівню розряду
- Придатний для переробки
- Розроблено відповідно до стандартів IEC 60896-21/-22
- Без будь-яких обмежень на перевезення готових до використання блоків – залізничним, автомобільним, водним, повітряним транспортом (згідно з IATA, DGR пункт A67)
- Гелевий електроліт: загального призначення
- Класифікація EUROBAT
- Сертифіковано UL (Underwriter Laboratories)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 18,1 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 135 мм |
| Модель із каталогу виробника | А512/55 А |
| Сфера застосування | Системи сигналізації електромобілі |
| Під'єднання акумулятора | конічний стовп |
| Розміри | (Ш x В x Г) 261 x 230 x 135 мм |
| Тип продукту | Свинцево-кислотний акумулятор |
| сертифікат VDS | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 358 ₴



