
Свинцево-кислотний акумулятор REC50-12
Характеристики продукту
- Свинцево-кальцієві акумулятори з решіткою для більшої кількості циклів
- Велика кількість циклів
- Щоб уникнути мікропор у скловолокні, відбувається явище вертикальної кислотної стратифікації
- Щоб уникнути сульфатації, додайте спеціальні добавки до електроліту
Опис
Ефективний Yuasa REC підходить для циклічного застосування. Він має сітчасту (ситову) решітку для високої циклічної стійкості та мікропористе скловолокнисте покриття для запобігання вертикальному накопиченню кислоти. Спеціальні добавки в електроліті запобігають сульфатації.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Свинцево-кальцієві акумулятори з решіткою для більшої кількості циклів
- Велика кількість циклів
- Електроліт у скловолокнистому корпусі телефону (технологія AGM)
- Щоб уникнути мікропор у скловолокні, відбувається явище вертикальної кислотної стратифікації
- Конструкція з керуванням клапаном, майже 100% рекомбінація осаду
- Спеціальна добавка в активному режимі пригнічує типовий ріст кристалів Bleisulphat у циклічному режимі роботи
- Ударостійкий та стійкий до пошкоджень корпус з ABS-пластику
- Дуже хороша ефективність заряджання
- Низький саморозряд
- Швидке відновлення після глибокого розряду
- У будь-якому положенні (крім постійного положення над головою)
- Виробництво відповідно до стандартів управління якістю EN ISO 9001 та екологічного менеджменту EN ISO 14001
- Відповідність стандартам IEC61056, UL
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 15,3 кг |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 165 мм |
| Модель із каталогу виробника | REC50-12 |
| Перезаряджуваний | Да |
| Розміри | (Ш x В x Г) 197 x 175 x 165 мм |
| Тип продукту | Свинцево-кислотний акумулятор |
| сертифікат VDS | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 808 ₴

