
Stemo 358762 ESD Полиця-коробка для харчових продуктів (Д x Ш x В) 120 x 120 x 95 мм зелена 30 шт. 6074559
29 733 ₴
- В наявності
- Код: 6074559
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 30 шт. |
| Довжина виробу | 120 мм |
| Розміри | (Д x Ш x В) 120 x 120 x 95 мм - |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 120 мм |
| висота продукту | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 733 ₴




