
Базовий модуль стелажа Manuflex, RP1043.5007, сталь, максимальне навантаження: 600 кг 6074642
30 608 ₴
- В наявності
- Код: 6074642
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Модульний стелаж Planoflex - базова версія з 5 полицями
Характеристики продукту
- Версія полиці: Діагональна
Опис
Великі полиці з модулем Planoflex (базовим модулем) найвищої якості з дерев'яною основою. Рама з порошковим покриттям ідеально підходить для довгомірних матеріалів. З діагоналями для стабілізації стелажа. Варіант з рамою Planoflex – це барвиста альтернатива складським стелажам. Стелаж готовий до встановлення, що забезпечує швидкий та швидкий монтаж, і має високоякісне порошкове покриття синього кольору RAL 5007. Каркас стелажа з U-подібним профілем 30 x 30 мм виготовлений з листової сталі та посилений розпірками – для польового навантаження до 1500 кг. Оцинковані опорні плити для штифтів входять до стандартної комплектації. Висота рами становить 2000 мм. На запит ми можемо виготовити каркаси стелажів на замовлення. Стелаж складається з п'яти полиць, кожна шириною 1530 мм та глибиною 600 мм. Товщина полиць становить 29 мм. Полиці виготовлені з натурального дерева з гладкими дерев'яними панелями, що робить їх надзвичайно дбайливими до всіх типів матеріалів, стійкими до корозії, шумопоглинаючими та двосторонніми. Полиці можна регулювати з кроком 50 мм за допомогою вставної системи (з поперечними стійками з кроком 100 мм), що дозволяє точно адаптувати їх до ваших потреб. Вантажопідйомність становить 120 кг на поверх з рівномірним розподілом навантаження. На запит ми можемо виготовити дерев'яні підлоги на замовлення. Стелажі легко зібрати, перебудувати або переробити. Ви можете розширити базовий блок вашого складу в будь-який час і без будь-яких обмежень за допомогою монтажних стелажів (наприклад, додаткові стелажі Planoflex, номер продукту: RP1143.5007).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність одного поверху | 120 кг |
| Максимальне навантаження | 600 кг кг |
| Поверхня навантаження | 1500 кг |
| Розширюваний (так/ні) | Да |
| Специфікація матеріалу | порошкове покриття |
| Тип полиці | модульна полиця |
| Цветовые коды RAL | 5007 |
| висота продукту | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 608 ₴

