
Базовий модуль стелажа Manuflex, RP1328.5007, сталь, максимальне навантаження: 840 кг 6074660
30 083 ₴
- В наявності
- Код: 6074660
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Модульний стелаж Planoflex - базова версія з 6 полицями
Характеристики продукту
- Версія полиці: Діагональна
Опис
Широкий вставний модуль Plosflex (базовий модуль) підходить для високоякісних дерев'яних підлог. Рама з порошковим покриттям ідеально підходить для великогабаритних предметів. Вона оснащена діагональними стійками для стабілізації стелажа. Рама Planoflex – це барвиста альтернатива складським стелажам. Стелаж зварений на заводі для швидкого та швидкого складання та має високоякісне порошкове покриття синього кольору RAL 5007. Каркас стелажа з U-подібним профілем 30 x 30 мм виготовлений з листової сталі та посилений стійками – для польового навантаження до 1500 кг. Стандартно постачається з оцинкованим опорним листом для кріплення. Висота рами становить 2500 мм. На замовлення ми можемо виготовити каркаси стелажів на замовлення. Стелаж складається з шести полиць, кожна шириною 1220 мм та глибиною 600 мм. Товщина полиць становить 29 мм. Полиці виготовлені з натурального дерева з гладкими дерев'яними панелями, що робить їх надзвичайно дбайливими до всіх типів матеріалів, стійкими до корозії, шумопоглинаючими та двосторонніми. Полиці можна регулювати з кроком 50 мм за допомогою вставної системи (з поперечними стійками з кроком 100 мм), що дозволяє точно адаптувати їх до ваших потреб. Вантажопідйомність становить 140 кг на поверх з рівномірним розподілом навантаження. На запит ми можемо виготовити дерев'яні підлоги на замовлення. Стелаж легко зібрати, перебудувати або переробити. Ви можете розширити свій стелаж для зберігання в будь-який час і без будь-яких обмежень за допомогою монтажних стелажів (наприклад, додаткові стелажі Planoflex, номер продукту: RP1428.5007).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вантажність одного поверху | 140 кг |
| Колір | яскраво-синій |
| Максимальне навантаження | 840 кг кг |
| Поверхня навантаження | 1500 кг |
| Розширюваний (так/ні) | Да |
| Специфікація матеріалу | порошкове покриття |
| Тип полиці | модульна полиця |
| Ширина вироби | 1220 мм |
| висота продукту | 2500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 083 ₴

