
Manuflex RP1119.5007 Модуль розширення для стелажа 100 кг (Ш x В x Г) 970 x 2000 x 500 мм сталь з порошковим покриттям блискуче-си
14 683 ₴
- В наявності
- Код: 6074667
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Модульний стелаж Planoflex - монтажна версія з 5 полицями
Характеристики продукту
- Версія полиці: Діагональна
Опис
Складані стелажі PLANOFLEX з високоякісними сталевими полицями. Каркас з порошковим покриттям ідеально підходить майже для будь-яких потреб у стелажах. З діагональними планками для стабілізації полиць. Каркас PLANOFLEX доступний як кольорова заміна складських стелажів. Стелажі зварені на заводі для швидкого та швидкого складання та мають високоякісне порошкове покриття синього кольору RAL 5007. Каркас стелажа U-подібного профілю 30 x 30 мм виготовлений з листової сталі та посилений розпірками – для польового навантаження до 1500 кг. Оцинковані опорні плити для штифтів входять до стандартної комплектації. Висота каркаса становить 2000 мм. На замовлення ми можемо виготовити каркаси стелажів на замовлення. Стелаж складається з п'яти полиць, кожна шириною 970 мм та глибиною 500 мм. Товщина полиць становить 40 мм. Полиці виготовлені з високоміцної, глянцевої оцинкованої листової сталі з гладкою поверхнею та U-подібним поздовжнім запобіжним краєм. Полиці можна регулювати з кроком 50 мм за допомогою вставної системи (з поперечними стійками з кроком 100 мм), що дозволяє точно адаптувати їх до ваших потреб. Вантажопідйомність становить 100 кг на поверх з рівномірним розподілом навантаження. Зверніть увагу: для монтажного стелажа потрібен підлоговий стелаж (складний стелаж PLANOFLEX - номер виробу: RP1019.5007).
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Примітка: Для монтажної стійки потрібен базовий модуль!
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вантажність одного поверху | 100 кг |
| Колір | Синій |
| Максимальне навантаження | 500 кг кг |
| Поверхня навантаження | 1500 кг |
| Розширюваний (так/ні) | Да |
| Стан | Нове |
| Специфікація матеріалу | порошкове покриття |
| Тип полиці | модульна полиця |
| Цветовые коды RAL | 5007 |
| висота продукту | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 683 ₴

