
Опис
активтек
Активне центрирувальне наконечник гарантує активне різання бетону. Міцний, наддрібнозернистий карбід.
Тривалий термін служби/найвища довговічність. Індикатор зносу.
Видимий індикатор зносу вказує на те, що діаметр отвору все ще знаходиться в межах заданого діапазону допусків для правильного встановлення дюбеля або анкера. Чотирилезний, твердосплавний
Винятково міцне та агресивне твердосплавне S-подібне лезо та кутові бічні леза забезпечують швидке свердління. 2 + 2 канавки
Спіральна конструкція з оптимізованою вібрацією гарантує найкращу передачу потужності та найшвидший прогрес у роботі. Видимий індикатор зносу показує, що діаметр отвору все ще знаходиться в межах заданого діапазону допусків для правильного встановлення дюбеля або анкера. Для бетону та залізобетону, силікатної цегли та кам'яної кладки. Підходить для всіх перфораторів з патроном SDS-max. Робоча довжина 200, 400, 600, 800 та 1200 мм. * Ø 12 мм – 15 мм, версія з двома лезами. Професійна упаковка, що герметично закривається. 35 x 1200 x 1320 мм.
Активне центрирувальне наконечник гарантує активне різання бетону. Міцний, наддрібнозернистий карбід.
Тривалий термін служби/найвища довговічність. Індикатор зносу.
Видимий індикатор зносу вказує на те, що діаметр отвору все ще знаходиться в межах заданого діапазону допусків для правильного встановлення дюбеля або анкера. Чотирилезний, твердосплавний
Винятково міцне та агресивне твердосплавне S-подібне лезо та кутові бічні леза забезпечують швидке свердління. 2 + 2 канавки
Спіральна конструкція з оптимізованою вібрацією гарантує найкращу передачу потужності та найшвидший прогрес у роботі. Видимий індикатор зносу показує, що діаметр отвору все ще знаходиться в межах заданого діапазону допусків для правильного встановлення дюбеля або анкера. Для бетону та залізобетону, силікатної цегли та кам'яної кладки. Підходить для всіх перфораторів з патроном SDS-max. Робоча довжина 200, 400, 600, 800 та 1200 мм. * Ø 12 мм – 15 мм, версія з двома лезами. Професійна упаковка, що герметично закривається. 35 x 1200 x 1320 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Доля | кам'яна кладка, камінь, бетон |
| Діаметр виробу | 35 мм |
| Діаметр свердловини | 35 мм |
| Матеріал свердла | Загартована сталь |
| Робоча довжина | 1200 мм |
| Тип продукту | Перфоратор |
| Тримач свердла | SDS-Макс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 033 ₴




