
Ювілейна кампанія «25 років найвищої продуктивності» MicorStick 160 BasicPlus для майстерні
Характеристики продукту
- Міцний, легкий, як пір'їнка.
- Майстер витривалості.
- Безпечний та відповідає стандартам.
- Тривала якість зварювання.
- Варіанти продукту в окремих країнах.
Опис
Скрізь. Переконливо. Чудово.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- MicorStick 160 BasicPlus, аксесуари для зварювальної станції 25 мм², штекер 13 мм, зварювальний кабель 3 м, кабель для електродів 3 м
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Безпека | 16 А |
| Довжина виробу | 360 мм |
| Зварювальний струм (мін.) | 10 А |
| Напруга спокою | 67 В |
| Розміри | (Д x Ш x В) 360 x 130 x 215 мм - |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 130 мм |
| висота продукту | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 583 ₴

