
РК-телевізор 55 дюймів Samsung Crystal UHD U7099F 4K, Ultra HD (3840 x 2160 пікселів), 50 Гц 6076008
33 933 ₴
- В наявності
- Код: 6076008
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Samsung 55-дюймовий Crystal UHD U7099F 4K Smart TV (2025)

Характеристики продукту
- Розмір екрана: 138 см (55 дюймів)
- Ультра HD (3840 x 2160 пікселів)
- Тернер: DVB-T2 (антена), DVB-C (кабель), DVB-S2
- Клас енергоефективності (розрахунок): G (A - G)
- Підвищення якості зображення: 50 Гц
- Функція запису: немає
Комплект поставки
- Цифровий пульт дистанційного керування, батарейки в комплекті
- Інструкція користувача
- Кабель живлення
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Коментарі
HDMI є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing L.L.C.
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Виробник | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | інтегрований |
| Інтерфейс | HDMI, USB, цифровий аудіовихід (оптичний), слот CI+, RJ45, Wi-Fi 5 (IEEE 802.11 ac/n/g/b/a) |
| Глибина продукту | 199 мм |
| Дані про вагу | з нижнім cormions |
| Джерело живлення | от электросети |
| Діагональ дисплея (в дюймах) | 55 калорій |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Кут огляду | 178° |
| Максимальна потужність | 20 Вт |
| Оновлення матриці | 50 Гц |
| Підвищення якості зображення | 50 Гц |
| Розміри | (Ш x В x Г) 1224,6 x 759,1 x 199 мм — |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0,5 Вт |
| ТВ — нерухомість | Сумісна з Amazon AlexaCI+HDR Smart TVUltra HD |
| Технологія відбиття | РК-дисплей |
| Функція мережі/Інтернету | Amazon AlexaAppsDLNAHbb TVSmart TVВеб-браузерWiFi |
| висота продукту | 759,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 933 ₴

