
Експерти з кабельних барабанів

Характеристики продукту
- Кабельний барабан CEE ідеально підходить для майстерні або будівельного майданчика
- з автоматичним підмотуванням

Опис
Корпус котушки виготовлений зі спеціального, стійкого до розтріскування пластику: надзвичайно міцна конструкція
зі зручним настінним кріпленням, що обертається на 180°, та ручкою для легкого перенесення
Більше жодного виснажливого намотування кабелю. Просто легенько потягніть за кабель, і автоматичний намотувач змотує весь кабель у корпус барабана для кабелю.
Його можна повертати на 180° на настінному кріпленні та має функцію «EASY TO GO»
Через постійне блокування кабелю, захисний контактний роз'єм неможливо втягнути в корпус, коли він згорнутий.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
зі зручним настінним кріпленням, що обертається на 180°, та ручкою для легкого перенесення
Більше жодного виснажливого намотування кабелю. Просто легенько потягніть за кабель, і автоматичний намотувач змотує весь кабель у корпус барабана для кабелю.
Його можна повертати на 180° на настінному кріпленні та має функцію «EASY TO GO»
Через постійне блокування кабелю, захисний контактний роз'єм неможливо втягнути в корпус, коли він згорнутий.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 10 мм |
| Колір | антрацитово-сірий |
| Максимальна потужність | 7000 Вт |
| Місце призначення | зовні |
| Номінальний струм | 16 А |
| Роз'єм Б | 5-контактний гніздовий роз'єм CEE 16A |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H07RN-F 5G 1,5 мм2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 308 ₴




