
Brennenstuhl 1316300 кабельний барабан 1316300 30.00 м чорний роз'єм CEE чоловічий 16 A, 5-контактний 6076020
20 458 ₴
- В наявності
- Код: 6076020
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Промисловий/будівельний кабельний барабан Brennenstuhl Brobusta CEE 1 IP44 30 м
Характеристики продукту
- Кабель RN схвалений для складних будівельних умов відповідно до VDE 0100 частина 704
- Роздільна заземлююча розетка на окремих фазах
- З 3-полюсним запобіжним вимикачем та захистом від перегріву
Опис
30-метровий промисловий/будівельний кабельний барабан Brobusta CEE 1 IP44 жовтого кольору від Brennenstuhl вражає своєю якістю та безпекою в усіх сферах. Цей кабельний барабан ідеально підходить для використання на робочому місці та на вулиці.
Характеристика
- Кабельний барабан з 30-метровим кабелем RN (H07RN-F 5G2.5), ідеальний для постійного використання на відкритому повітрі - схвалений для використання в суворих будівельних умовах відповідно до VDE 0100, частина 704. Зовнішній кабельний барабан з 3-полюсним запобіжним вимикачем та захистом від перегріву.
- Корпус барабана виготовлений зі спеціальної гуми з високою стійкістю до розтріскування, надзвичайно стабільна опорна рама з порошковим покриттям
- Вилка CEE 400 В/16 А, 1 розетка CEE 400 В/16 А, 2 бризкозахищені розетки із заземленням 230 В
- Кабельний барабан CEE з міцною складною ручкою для зручного намотування
Комплект поставки
- Кабель Brobusta CEE 1 IP44 для важких умов експлуатації з довжиною кабелю 30 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12,60 кг |
| Довжина кабелю | 30,00 мм |
| Місце призначення | поза домом |
| Номінальний струм | 16 А |
| Роз'єм Б | Роз'єм CEE 16 A 5-контактний гніздовий, гніздовий роз'єм із гніздом |
| Створення суглоба | легкий |
| Тип продукту | Кабельний барабан |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 458 ₴







