
Камера спостереження

Характеристики продукту
- Роздільна здатність 2K (1440p)
- 4.0-мегапіксельний CMOS-сенсор зображення
- Миттєве сповіщення на ваш смартфон у разі несанкціонованого проникнення
- Розпізнавання обличчя
- Безкоштовні оновлення та без абонентської плати
- Сумісний з Apple HomeKit та Google Assistant
- 16-сторонній цифровий зум
- Підтримує Wi-Fi 2,4 ГГц та 5 ГГц

Опис
Розумна внутрішня камера Netatmo Advance — це інноваційне рішення для моніторингу дому. Вона пропонує відеозапис високої чіткості та розширені функції, які допоможуть вам стежити за своїм будинком та захищати вашу конфіденційність.
Якість відео високої чіткості:Камера забезпечує чітке та детальне зображення, дозволяючи побачити кожну деталь контрольованої ділянки.
Розпізнавання обличчя:Камера розпізнає обличчя та може відрізняти знайомих людей від невідомих. Ви можете отримувати сповіщення, коли виявлено невідому особу.
Режим конфіденційності:Камера оснащена механічним затвором, який автоматично закривається, коли ви вдома, щоб захистити вашу конфіденційність.
Сповіщення:Коли ми виявляємо рух або подію, ви отримуватимете сповіщення на свій смартфон.
Локальне сховище:Відеозаписи зберігаються локально на карті microSD, тож ви контролюєте свої дані.
Сумісність із системами розумного дому:Камера сумісна з популярними системами розумного дому.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Якість відео високої чіткості:Камера забезпечує чітке та детальне зображення, дозволяючи побачити кожну деталь контрольованої ділянки.
Розпізнавання обличчя:Камера розпізнає обличчя та може відрізняти знайомих людей від невідомих. Ви можете отримувати сповіщення, коли виявлено невідому особу.
Режим конфіденційності:Камера оснащена механічним затвором, який автоматично закривається, коли ви вдома, щоб захистити вашу конфіденційність.
Сповіщення:Коли ми виявляємо рух або подію, ви отримуватимете сповіщення на свій смартфон.
Локальне сховище:Відеозаписи зберігаються локально на карті microSD, тож ви контролюєте свої дані.
Сумісність із системами розумного дому:Камера сумісна з популярними системами розумного дому.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Розумна внутрішня камера Advanced
- Адаптер змінного струму
- Штучний роз'єм
- Комплект для встановлення
- Картка з юридичною інформацією
- 2 х наклейки з інструкціями щодо безпеки.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Джерело живлення | Зарядний пристрій |
| Діаметр виробу | 65 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | (Ø x В) 65 мм x 110 мм |
| Сумісність програм | Да |
| Технічні характеристики відеоспостереження | запис на карту пам'яті з мікрофоном із динаміком з ІЧ-світлодіодами з виявленням облич із розпізнаванням людей з автоматичним виявленням із виявленням хатніх тварин із білим світловим відбивачем |
| Тип датчика | КМОН |
| Тип передавання даних | WLAN |
| висота продукту | 110 мм |
| стандарт WLAN | IEEE802.11bIEEE802.11gIEEE802.11n |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 758 ₴













