
Сонячний модуль Sunset PX 60

Характеристики продукту
- Висока ефективність та якість
- Загартоване сонячне скло
- Анодовані алюмінієві профілі
Опис
Цей високоякісний сонячний модуль виготовлений з полікристалічного кремнію та має особливо високий струм, навіть за хмарних умов.
Перевірена конструкція модуля захищає сонячні елементи від вологи, забезпечує стабільність до ультрафіолетового випромінювання та допускає теплове розширення. Передня кришка виготовлена зі спеціально загартованого високоякісного скла. Скло, скріплене з ламінатом для формування блоку, обрамлене стійкою до кручення рамою модуля з анодованих алюмінієвих профілів. Це забезпечує модулям надійний захист від механічних та кліматичних впливів. Електричне підключення здійснюється через атмосферостійку розподільну коробку на задній панелі, яка також містить захисні діоди.
Вони часто використовуються в невеликих сонячних системах, а також в автономних будинках та телекомунікаційних системах. Завдяки високому струму, цей сонячний модуль особливо підходить для заряджання акумуляторів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Перевірена конструкція модуля захищає сонячні елементи від вологи, забезпечує стабільність до ультрафіолетового випромінювання та допускає теплове розширення. Передня кришка виготовлена зі спеціально загартованого високоякісного скла. Скло, скріплене з ламінатом для формування блоку, обрамлене стійкою до кручення рамою модуля з анодованих алюмінієвих профілів. Це забезпечує модулям надійний захист від механічних та кліматичних впливів. Електричне підключення здійснюється через атмосферостійку розподільну коробку на задній панелі, яка також містить захисні діоди.
Вони часто використовуються в невеликих сонячних системах, а також в автономних будинках та телекомунікаційних системах. Завдяки високому струму, цей сонячний модуль особливо підходить для заряджання акумуляторів.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Високоефективні полікристалічні кремнієві сонячні елементи
- Структурована поверхня клітини
- Міцний та довговічний
- УФ-стабільність
- Матеріал EVA
- Загартоване сонячне скло
- Міцний на кручення модульний каркас з анодованого алюмінієвого профілю
- Всепогодна розподільна коробка
Комплект поставки
- Сонячний модуль
- Розподільна коробка
- Інструкція користувача
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Ваги | 5,6 кг |
| Максимальна потужність модуля | 60 Вт |
| Напруга спокою | 21,0 В |
| Номінальний струм | 3550 мА |
| Розміри модуля — висота | 35 мм |
| Розміри модуля — ширина | 453 мм |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Полікристалічний модуль |
| Ширина вироби | 453 мм |
| висота продукту | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 583 ₴


