
Опис
MINIZED, запобіжник-вимикач, D01, 3-полюсний, In: 16 A, Un AC: 400 V
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 4 запобіжники Siemens.
Коментарі
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Номінальний струм | 16 А |
| Виробник | Siemens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відповідає RoHS | Да |
| Кількість контактів | 3 |
| Номінальна напруга | 400 В |
| Розмір конструкції | Д01 |
| Розміри | (Ш x В x Г) 54 x 70 x 88 мм - |
| Стан | Нове |
| Ширина вироби | 54 мм |
| висота продукту | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 108 ₴


