
Гумовий розподільник CEE 63 A 16 A з ручкою
Характеристики продукту
- IP44
Опис
Гумовий розподільник TRAUNSEE з 2-метровим кабелем H07RN-F 5G 10 мм² з 5-полюсною вилкою 63 A 400 V. 1 розетка CEE 32 A 5-полюсна 400 V з запобіжником, 1 3-полюсним автоматичним вимикачем C 32 A та 1 автоматичним вимикачем FI 40 A / 4-полюсний / 0,03 A. Розподільник готовий до використання.
Коментарі
Зверніть увагу: цей пристрій призначений для промислового виробництва. Тому він не підлягає поверненню.
- УВАГА!
Якщо пристрій не готовий до підключення, підключення та встановлення може виконати лише спеціаліст (наприклад, електрик).
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виходи | Роз'єм CEE 32 A з 3-полюсним автоматичним вимикачем C 32 A і FI 40 A/4-полюсний/0,03 A. |
| Входи | Вилка CEE 63 А |
| Довжина кабелю | 2,00 мм |
| Кількість контактів | 5 |
| Номінальна вихідна напруга | 400 В |
| Номінальний вхідний струм | 63 А |
| Роз'єм А | Роз'єм CEE 63 A, 5-контактний |
| Рівень захисту | 1 автоматичний вимикач C 32 a 3-полюсний; 1 автоматичний вимикач FI 40 a/4-полюсний/0,03 A. |
| Сертифікат опору | IP44 |
| Стан | Нове |
| Специфікація | Вхід: вилка CEE 63 А/вихід: роз'єм CEE 32 А з автоматичним вимикачем C 32 А 3-полюсний і FI 40 А/4-полюсний/003 А |
| Тип кабелю згідно з DIN/VDE | H07RN-F 5G 10 мм2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 608 ₴

