
багатофункціональний ручний візок

Характеристики продукту
- 2 в 1: Може використовуватися як ручний візок та платформний візок
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Зручний у використанні, складний ручний візок та платформа
- Компактний, легкий дизайн
- Відкрити та закрити за кілька секунд
- Важливі деталі виготовлені з міцного алюмінію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 17 кг |
| Глибина продукту | 510 мм |
| Максимальне навантаження | 250 кг кг |
| Розміри | (Д x Ш x В) 1180 x 520 x 1120 мм |
| Функція транспортного пристрою | складання |
| Шини | воздух |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 008 ₴








