Опис продукту: Мультиметр UNI-T UT71E
Мультиметр вимірює постійну та змінну напругу до 1 кВ, постійний та змінний струм до 10 А, опір, ємність, частоту, температуру живлення та шпаруватість. Звуковий сигнал вказує на безперебійність кола. Пристрій має підсвічування, збереження результатів останнього вимірювання, автоматичний вибір діапазону, справжнє середньоквадратичне значення, порт USB та режим очікування. Вимірювач живиться від популярної батареї 9 В, яка також входить до комплекту. Цифровий індикатор показує рівень розряду. Все постачається в належним чином захищеній оригінальній коробці.
В комплекті:
- Вимірювальні щупи
- Зонди вимірювання температури
- USB-кабель
- Програмне забезпечення
- 9-вольтова батарея
- Справа
- Інструкції: польською та англійською мовами
- Гарантія: 24 місяці
Універсальний лічильник UNI-T UT71E.
Технічні характеристики лічильника UNI-T UT71E
| Параметр | Діапазон |
|---|---|
| Постійна напруга | 400 мВ / 4000 мВ / 40 В / 400 В / 1000 В |
| Змінна напруга змінного струму | 4 В / 40 В / 400 В / 1000 В |
| Постійний струм | 400 мкА / 4000 мкА / 40 мА / 400 мА / 10 А |
| Змінний струм AC | 400 мкА / 4000 мкА / 40 мА / 400 мА / 10 А |
| Опір | 400 Ом / 4 кОм 40 кОм / 400 кОм / 4 МОм / 40 МОм |
| Місткість | 40 нФ / 400 нФ / 4 мкФ / 40 мкФ / 400 мкФ / 4 мФ / 40 мФ |
| індуктивність | НІ |
| Частота | 40 Гц / 400 Гц / 4 кГц / 40 кГц / 4 МГц / 40 МГц / 400 МГц |
| Температура | від -40°C до 1000°C |
| Автоматичний вибір діапазону | Так |
| Режим очікування | Так |
| Звуковий ехолот | Так |
| Тестер транзисторів | Так |
| Діодний тестер | Так |
| Тестер акумуляторів | НІ |
| Функція утримання даних | Так |
| Індикатор батареї | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | РК-дисплей 73 x 50 мм |
| Розміри | 200 x 93 x 40 мм |
| Блок живлення | Батарейка 9 В (в комплекті) |
| Маса | 385 г |
Універсальний лічильник UNI-T UT71E
Представлений універсальний лічильник UNI-T UT71E оснащений великим, чітким дисплеєм з підсвічуванням, що дозволяє легко зчитувати виміряні значення навіть після настання темряви.
Мультиметри UNI-T вирізняються простим та інтуїтивно зрозумілим керуванням. Зміна режиму роботи та діапазону здійснюється за допомогою ручки, розташованої в центрі вимірювача. Усі кнопки та роз'єми чітко позначені. На практиці це забезпечує комфортне використання та мінімізує ризик помилок.
Інші характеристики мультиметра UNI-T UT71E
Цей вимірювач характеризується не лише високою точністю вимірювання, але й повторюваністю. Його низьке енергоспоживання дозволяє виконувати велику кількість вимірювань, використовуючи одну батарейку 9 В, яка також входить до комплекту.
Мультиметр UNI-T UT71E вирізняється компактними розмірами та відносно невеликою вагою. Крім того, комплект включає практичний кейс для безпечного зберігання та транспортування вимірювального приладу та його аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RMS |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор — Підсвітка | Да |
| Вага паковання | 0,4 кг |
| Вимірювальний прилад — Звуковий сигнал | Да |
| Вимірювальний прилад — Опір | Да |
| Вимірювальний прилад — Тестер батарей | Немає |
| Вимірювальний прилад — Тестер транзисторів | Да |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — змінний струм | Да |
| Вимірювач — Автоматичний вибір діапазону | Да |
| глибина паковання | 6,5 см |
- Ціна: 20 345 ₴





