Опис продукту: Електричний привід LA50 2000 N 50 мм/с 12 V - хід 15 см
Лінійний привід максимальної вантажопідйомності200 кг (2000 Н)Пристрій має подовження 15 см. Два кінцеві вимикачі захищають від перевищення цієї межі. Виріб має клас герметичності IP65, що дозволяє встановлювати його в місцях з високою вологістю та пилом. Привід живиться відНапруга 12 В.
Електричний привід LA50 2000 Н 50 мм/с 12 В - подовження 15 см.
Розміри приводу LA50.
Застосування лінійних приводів
- Регулювання нахилу сонячних панелей у фотоелектричних установках
- Елемент систем прецизійної та промислової автоматизації
- Відкриття та закриття промислових клапанів
- Домашня автоматизація - елементи відкидання вікон та дверей
- Компоненти сільськогосподарської техніки
Так само, як уДвигуни постійного струмузміна напрямку відбувається шляхом зміни полярності. |
Технічні характеристики лінійного приводу LA50
| Ім'я | Параметр |
|---|---|
| Напруга живлення | 12В постійного струму |
| Швидкість | 50 мм/с |
| Максимальна міцність | 2000 Н (200 кг) |
| Робочий цикл | 25% |
| Довжина подовження | 150 мм |
| Загальна довжина у складеному вигляді | 400 мм |
| Тип кріплення | H-кріплення |
| Робоча температура | від -25°C до 65°C |
| Безпека | кінцеві вимикачі |
| Клас герметичності | IP65 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,97 кг |
| Мотор — подовжувач | 15 см |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Ширина паковання | 19,5 см |
| глибина паковання | 47 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 475 ₴





