
Картата пластинчаста коробка / транспортна коробка R375
Характеристики продукту
- Зовнішні розміри 1522 x 525 x 520 мм
Опис
Коробки розмірами R 250, R 312, R 375, R 470 додатково оснащені газовою пружиною для легкого відкривання кришки, завдяки чому кришка залишається відкритою навіть у разі вітру або нахилу.
Характеристика
- Виготовлено з гофрованого листа з алюмінієвого сплаву товщиною 3 мм
- Безпечні ручки: складані та зручні для рук завдяки зручному пластиковому покриттю
- Захист від бризок води завдяки гумовому ущільнювачу
- Ексцентрикові замки з нержавіючої сталі: з вушком для навісний замок
- Ніжки: з внутрішнім різьбленням M10 для постійного кріплення.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Виробник | Alutec |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 26700 г |
| Внутрішня глибина | 500 мм |
| Довжина виробу | 1522 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип продукту | Коробка з рифленого листового металу |
| Ширина вироби | 525 мм |
| висота продукту | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 908 ₴

