
Контактний термометр Fluke 53 II B

Характеристики продукту
- Мобільний додаток з точністю
- Лабораторне обладнання
Опис
Термометр Fluke 50 серії II пропонує швидкий час відгуку в поєднанні з лабораторною точністю.
Характеристика
- Підсвічений подвійний дисплей,
- Індикація мінімального, максимального та середнього (AVG) значень,
- Функція електронного зміщення,
- Реєстрація даних,
- Інфрачервоний інтерфейс
Комплект поставки
- Справа
- Батарейки
- Інструкція користувача
- Датчик 80 ПК-1
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Базова точність (+/-) | 0,3 °С |
| Довжина виробу | 173 мм |
| Калібрування | завод (без сертифіката) |
| Максимальна температура | +1767 °С |
| Модель із каталогу виробника | 53 II Б |
| Стан | Нове |
| Спосіб передавання інформації | Подвійний цифровий дисплей |
| Тип датчика | JKTERSN |
| Ширина вироби | 86 мм |
| висота продукту | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 358 ₴


