
ПРОФЕСІЙНЕ. КАЛІФІКОВАНЕ. ОБЛАДНАННЯ. PCE-WSAC 50+ 230

Характеристики продукту
- 2 типи сигналізації
- Напруга живлення 230 В змінного струму
- Вхідний сигнал: 420 мА
- Зв'язок: RS485
- Встановлено 2 реле сигналізації
- Вбудований звуковий сигнал тривоги
- Живлення датчика від пристрою оцінки

Опис
Анемометр можна використовувати в різних сферах. Під час використання він може вимірювати навіть найменші коливання вітру. Анемометр можна використовувати для контролю поточної швидкості вітру. Крім того, анемометр можна використовувати з реєстратором даних 230 В для вимірювання середнього значення за останні дві або п'ять хвилин. Якщо значення швидкості вітру перевищують встановлені значення, перед спрацьовуванням сигналу спрацьовує попередній сигнал. Обидва сигнали тривоги відображаються візуально та акустично на анемометрі. У разі спрацювання попереднього сигналу жовтий світлодіод на передній панелі пристрою блиматиме, а звуковий сигнал видаватиме переривчастий попереджувальний сигнал. Коли потрібна активація звичайного сигналу тривоги, червоний світлодіод блиматиме, а пристрій відтворюватиме безперервний сигнал.
Анемометр зазвичай використовується скрізь, де потрібен моніторинг вітру. Часто це трапляється на заводах, шахтах, вітрових турбінах тощо. За необхідності до анемометра також можна підключити реле з реєстратором даних 230 В. Окрім низьких швидкостей вітру, анемометр характеризується високою надійністю та високою точністю.
Анемометр зазвичай використовується скрізь, де потрібен моніторинг вітру. Часто це трапляється на заводах, шахтах, вітрових турбінах тощо. За необхідності до анемометра також можна підключити реле з реєстратором даних 230 В. Окрім низьких швидкостей вітру, анемометр характеризується високою надійністю та високою точністю.
Комплект поставки
- 1 x анемометр PCE-WSAC 50+ 230
- 1 x 8 ГБ Micro SD-карта
- 1 х посібник користувача
- 1 х штекер датчика
- Примітка: Датчик вітру не входить до комплекту! Замовляється окремо!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCE Instruments |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична температурна компенсація | Немає |
| Джерело живлення | 230 В постійного струму |
| Максимальний діапазон вимірювання швидкості вітру | 50 м/с |
| Розміри | (Д х Ш х В) 150 х 160 х 93 мм - |
| Стан | Нове |
| Точність | 0,3 м/с |
| Ширина вироби | 160 мм |
| висота продукту | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 483 ₴







