
ПРОФЕСІЙНЕ. КАЛІФІКОВАНЕ. ОБЛАДНАННЯ. PCE-WSAC 50+ 24

Характеристики продукту
- 2 типи сигналізації
- Напруга живлення 24 В змінного струму
- Вхідний сигнал: 420 мА
- Зв'язок: RS485
- Встановлено 2 реле сигналізації
- Вбудований звуковий сигнал тривоги
- Живлення датчика від пристрою оцінки

Опис
Анемометр можна використовувати в різних сферах. Під час використання анемометр може вимірювати навіть найменші коливання вітру. Вимірювач швидкості вітру можна використовувати для контролю поточної швидкості вітру. Як альтернатива, вимірювач швидкості вітру з реєстратором даних 24 В можна використовувати для вимірювання середнього значення за останні дві або п'ять хвилин. Якщо значення швидкості вітру перевищують встановлені значення, перед спрацьовуванням тривоги спрацьовує попередня сигналізація. Обидва сигнали тривоги відображаються візуально та акустично на анемометрі. У разі спрацювання попередньої сигналізації жовтий світлодіод на передній панелі пристрою блиматиме, а звуковий сигнал видаватиме переривчастий попереджувальний сигнал. Коли потрібна активація звичайної сигналізації, червоний світлодіод блиматиме, а пристрій відтворюватиме безперервний сигнал.
Анемометр зазвичай використовується скрізь, де потрібен моніторинг вітру. Часто це трапляється на заводах, шахтах, вітрових турбінах тощо. За необхідності до анемометра також можна підключити реле з 24-вольтовим реєстратором даних. Окрім низьких швидкостей вітру, анемометр характеризується високою надійністю та високою точністю.
Анемометр зазвичай використовується скрізь, де потрібен моніторинг вітру. Часто це трапляється на заводах, шахтах, вітрових турбінах тощо. За необхідності до анемометра також можна підключити реле з 24-вольтовим реєстратором даних. Окрім низьких швидкостей вітру, анемометр характеризується високою надійністю та високою точністю.
Комплект поставки
- 1 x анемометр PCE-WSAC 50+ 24
- 1 x 8 ГБ Micro SD-карта
- 1 х посібник користувача
- 1 х штекер датчика
- Примітка: Датчик вітру не входить до комплекту! Замовляється окремо!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCE Instruments |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична температурна компенсація | Немає |
| Джерело живлення | 24 В постійного струму |
| Максимальний діапазон вимірювання швидкості вітру | 50 м/с |
| Розміри | (Д х Ш х В) 150 х 160 х 93 мм - |
| Стан | Нове |
| Точність | 0,3 м/с |
| Ширина вироби | 160 мм |
| висота продукту | 93 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 82 933 ₴





