
ПРОФЕСІЙНЕ. КАЛІФІКОВАНЕ. ОБЛАДНАННЯ. PCE-TG 150A HT

Характеристики продукту
- Пам'ять значень вимірювань
- Калібрувальна довідка на корпусі
- Автоматичне вимкнення
- Вимірювання товщини матеріалу до 300 мм
- Індикатор стану заряду акумулятора
- За бажанням, із сертифікатом калібрування ISO

Опис
Товщиномір матеріалу може вимірювати товщину матеріалів до 300 мм. Для вимірювання товщини матеріалів з різноманітними однорідними властивостями відповідну швидкість звуку можна зберегти в товщиномірі матеріалу. Відповідні швидкості звуку вже збережені в бібліотеці пристроїв для таких матеріалів, як сталь, алюміній, цинк, срібло та золото. Це означає, що товщиномір матеріалу може використовуватися універсально.
Функція обмеження товщиноміра матеріалу дозволяє зберігати окремі максимальні та мінімальні значення. Якщо виміряне значення контрольованого об'єкта перевищує допустимі межі, товщиномір матеріалу забезпечує візуальну індикацію. За необхідності індикація може бути як акустичною, так і візуальною за допомогою товщиноміра матеріалу. Тому ультразвукові контрольні прилади використовуються, наприклад, для контролю якості та інспекції вхідних товарів.
Товщиномір матеріалу має пам'ять даних, куди можна записувати виміряні значення. Після завершення послідовності вимірювань записані значення вимірювань можна аналізувати безпосередньо на товщиномірі матеріалу. Записані дані графічно відображаються на товщиномірі матеріалу. Крім того, до кожної окремої точки вимірювання можна підійти та зчитати дані на графіку товщини матеріалу. Для спрощення аналізу виміряних значень товщиномір матеріалу відображає середнє, максимальне та мінімальне значення. За бажанням, товщиномір матеріалу може бути оснащений сертифікатом калібрування ISO.
Функція обмеження товщиноміра матеріалу дозволяє зберігати окремі максимальні та мінімальні значення. Якщо виміряне значення контрольованого об'єкта перевищує допустимі межі, товщиномір матеріалу забезпечує візуальну індикацію. За необхідності індикація може бути як акустичною, так і візуальною за допомогою товщиноміра матеріалу. Тому ультразвукові контрольні прилади використовуються, наприклад, для контролю якості та інспекції вхідних товарів.
Товщиномір матеріалу має пам'ять даних, куди можна записувати виміряні значення. Після завершення послідовності вимірювань записані значення вимірювань можна аналізувати безпосередньо на товщиномірі матеріалу. Записані дані графічно відображаються на товщиномірі матеріалу. Крім того, до кожної окремої точки вимірювання можна підійти та зчитати дані на графіку товщини матеріалу. Для спрощення аналізу виміряних значень товщиномір матеріалу відображає середнє, максимальне та мінімальне значення. За бажанням, товщиномір матеріалу може бути оснащений сертифікатом калібрування ISO.
Характеристика
- Індикатор стану заряду акумулятора
- Пам'ять значень вимірювань
- Автоматичне вимкнення
Комплект поставки
- 1 x PCE-TG 150A HT товщиномір матеріалу
- 1 x датчик PCE-TG HT
- 1 x зв'язуючий гель (TT GEL)
- 1 х сумка для перенесення
- 3 батарейки типу АА 1,5 В
- 1 x Короткий посібник користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCE Instruments |
| Стан | Новий |
| Живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 230 г |
| Діапазон вимірювання | 100 - 300 мм |
| Максимальний діапазон вимірювань | 300 мм |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 100 мм |
| Розміри | (Д х Ш х В) 168 х 87 х 35 мм - |
| Тип дисплея | РК-дисплей |
| Тип продукту | Вимірювач товщини матеріалу |
| Ширина вироби | 87 мм |
| виготовлення | 0,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 283 ₴





