
Інспекційна камера PCE Instruments PCE-PIC 20 PCE-PIC 20, 23 мм x 20 м, IP67/IP69K, IP65/67, захист від бризок, IP69/IP69K 6077246
163 258 ₴
- В наявності
- Код: 6077246
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Бороскоп PCE-PIC 20

Характеристики продукту
- Висувний кабель 20 м, Електронний лічильник метрів, Головка камери 23 мм, Клавіатура для введення коментарів, Кабель ендоскопа з гальмом, 12 світлодіодних ламп, Живлення від батареї та мережі, Водонепроникність до 20 м, IP 66, Кейс для перенесення, Радіус кривизни 90° при мінімальному Ø 45 мм

Опис
Бороскоп PCE-PIC 20: каналізаційна камера з висувним кабелем 20 м / Водонепроникність до 20 м / Підрахунок метрів / Опція коментування з клавіатури / SD-пам'ять Каналізаційна камера серії PCE-PIC — ідеальний інструмент для будь-якого техніка, якому потрібно оптично оглядати труби та каналізацію. Каналізаційна камера має 23-мм головку камери, підключену до оптоволоконного кабелю. Каналізаційна камера ідеально підходить для труб та каналізації DN40...150 мм. Каналізаційна камера водонепроникна до 20 м. Для полегшення пошуку пошкоджених ділянок у каналізації та трубах камера оснащена електронним вимірюванням. Записані зображення та відео можна зберігати на SD-карті пам'яті за допомогою камери. Для кращої документації до зображень та відео можна додавати коментарі за допомогою клавіатури. Каналізаційна камера постачається у водонепроникному корпусі. Корпус каналізаційної камери кріпиться безпосередньо на кабельній котушці, що економить місце під час транспортування. Камера PCE-PIC оснащена акумулятором для мобільної роботи. Акумулятор камери заряджається за допомогою блоку живлення або автомобільного зарядного пристрою.
Комплект поставки
- 1 x бороскоп PCE-PIC 20 1 x стандартна головка камери 1 x основний блок з футляром 1 x кабельна котушка та штовхальний кабель 1 x блок живлення 1 x автомобільний зарядний пристрій 1 x клавіатура 1 x пульт дистанційного керування 1 x направляючий пристрій 46 мм 1 x направляючий пристрій 80 мм 1 x інструкція з експлуатації Примітка: відеоендоскопи не підходять для медичних цілей!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCE Instruments |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13 кг |
| Довжина зонда | 20 м |
| Модель із каталогу виробника | PCE-PIC 20 |
| Сертифікат опору | Бризкозахищений елемент керування IP67/IP69KIP65/67IP69/IP69K |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Інспекційна камера |
| висота продукту | 43,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 163 258 ₴




