
Цифровий осцилограф DSO-6104F

Характеристики продукту
- Смуга пропускання 100 МГц
- 20,32 см мультисенсорний сенсорний екран 800 x 600 пікселів (зум, як у смартфона)
- Режим колірної температури
- Генератор довільних функцій DDS 25 МГц

Опис
Цей цифровий осцилограф ідеально підходить для вимірювань у лабораторії, конструкторських відділах або сервісних відділах. Налаштування можна виконувати як завжди за допомогою поворотної ручки або безпосередньо на екрані. Панорамування та масштабування такі ж інтуїтивно зрозумілі, як на смартфоні чи планшеті.
Перегляд колірної температури
При зміні частот повторювані форми хвиль представлені своєю частотою кольорами веселки.
Декодування шини
Сигнали SPI, I²C, RS232 та CAN можна декодувати. Декодовані значення можуть відображатися у двійковому, десятковому, шістнадцятковому або ASCII форматі та оновлюватися в таблицях подій. Значення декодованих сигналів шини CAN відображаються кольором, що полегшує розрізнення даних, коду довжини даних та кадрів один від одного. Контрольна сума шини CAN також змінює колір, якщо виникають помилки.
Документування даних та подальша обробка.
Усі результати вимірювань та вміст екрана можна перенести через USB або мережу на комп’ютер та зберегти для документування. Під час збереження на USB-накопичувач ім’я файлу можна легко ввести на сенсорному екрані.
Генератор функцій із сенсорним керуванням
Генератор функцій 25 МГц можна використовувати за допомогою сенсорної панелі або традиційним натисканням кнопок. Можна викликати синусоїдальні, прямокутні, пилоподібні та імпульсні форми сигналів. Попередньо визначено ще 46 довільних форм сигналів, включаючи експоненціальну, синусоїдальну, сходову та шумову. Можна зберігати власні довільні форми сигналів.
Функція клонування
Вхідні форми сигналів осцилографа можна клонувати у генератор функцій. Вибір потрібного клону зручно здійснюється за допомогою сенсорного екрана.
Готовий до роботи акумулятор
Додатковий літій-іонний акумулятор значно розширює сферу застосування. Осцилограф з додатковим акумулятором також інтуїтивно зрозумілий у використанні та забезпечує 3 години безперервної роботи без додаткового живлення. Робота від акумулятора також корисна в лабораторії для зменшення споживання енергії.
Перегляд колірної температури
При зміні частот повторювані форми хвиль представлені своєю частотою кольорами веселки.
Декодування шини
Сигнали SPI, I²C, RS232 та CAN можна декодувати. Декодовані значення можуть відображатися у двійковому, десятковому, шістнадцятковому або ASCII форматі та оновлюватися в таблицях подій. Значення декодованих сигналів шини CAN відображаються кольором, що полегшує розрізнення даних, коду довжини даних та кадрів один від одного. Контрольна сума шини CAN також змінює колір, якщо виникають помилки.
Документування даних та подальша обробка.
Усі результати вимірювань та вміст екрана можна перенести через USB або мережу на комп’ютер та зберегти для документування. Під час збереження на USB-накопичувач ім’я файлу можна легко ввести на сенсорному екрані.
Генератор функцій із сенсорним керуванням
Генератор функцій 25 МГц можна використовувати за допомогою сенсорної панелі або традиційним натисканням кнопок. Можна викликати синусоїдальні, прямокутні, пилоподібні та імпульсні форми сигналів. Попередньо визначено ще 46 довільних форм сигналів, включаючи експоненціальну, синусоїдальну, сходову та шумову. Можна зберігати власні довільні форми сигналів.
Функція клонування
Вхідні форми сигналів осцилографа можна клонувати у генератор функцій. Вибір потрібного клону зручно здійснюється за допомогою сенсорного екрана.
Готовий до роботи акумулятор
Додатковий літій-іонний акумулятор значно розширює сферу застосування. Осцилограф з додатковим акумулятором також інтуїтивно зрозумілий у використанні та забезпечує 3 години безперервної роботи без додаткового живлення. Робота від акумулятора також корисна в лабораторії для зменшення споживання енергії.
Характеристика
- USB-вихід, сумісний з PictBridge
- Генератор довільних функцій DDS
Комплект поставки
- Цифровий осцилограф з пам'яттю
- 4 вимірювальні головки
- Налаштування зонда
- Зарядний пристрій
- USB-кабель
- BNC-кабель 1 м
- Компакт-диск з програмним забезпеченням та повними інструкціями англійською мовою
- Короткий посібник з початку роботи
Коментарі
Будь ласка, зверніть увагу на діапазон калібрування у шаблоні калібрування, який можна знайти в розділі «Завантаження». На цей товар не поширюється право відмови.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltcraft |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс компонентів | USB |
| Вертикальне відхилення | 1 мВ/діл — 10 В/год |
| Вхідна напруга | 1 МОм < = 400 В ст.кв. В |
| Вхідний опір | 1 МОм |
| Глибина пам'яті на канал | 40000 капітанів |
| Довжина виробу | 90 мм |
| Калібрування | ІСО |
| Максимальна кількість аналогових входів | 4 |
| Роздільна здатність (метод вимірювання) | 8 бит |
| Розмір екрана | 20,32 см (8 дюймів) |
| Тип продукту | Цифровий осцилограф |
| Характеристики осцилографа | Цифровий генератор сигналів (DSO) Генератор функцій |
| Частотна характеристика | 100 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 733 ₴











