
Цифровой настольный мультиметр GW Instek GDM-9061 01DM906100GS, сменный/постоянный ток, заводская калибровка (без сертификата)
92 460 ₴
- Под заказ
- Код: 6077373
Отправка с 02 июня 2026+380 (63) 642-27-65
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | RJ45RS 232USB |
| Базова точність (+/-) | 0,01% |
| Вимірювання інтенсивності | змінний/постійний струм |
| Внутрішній опір змінного струму | 10 МОм |
| Источник питания | 240 В змінного струму |
| Діапазон вимірювання опору | 100 Ом-100 МОм |
| Діапазон частот | 40 Гц — 1 МГц UHF |
| Максимальний діапазон вимірювання В/змінного струму | 750 В |
| Максимальний діапазон вимірювань А/П | 10 А |
| Модель із каталогу виробника | ГДМ-9061 |
| Мінімальний діапазон вимірювання В/зм. струму | 1 В |
| Мінімальний діапазон вимірювань А/П | 100 мкА |
| Розміри | (Д x Ш x В) 302 x 267 x 107 мм - |
| Тип измерения | Справжнє середньоквадратичне значення |
| Ширина вироби | 267 мм |
| висота продукту | 107 мм |
Информация для заказа
- Цена: 92 460 ₴
