
Розгалужувач ZI-HS30Z
Характеристики продукту
- Можливе керування через вал відбору потужності
- 3-точкове з'єднання підвіски
- Підлогова плита для подачі
Опис
Вертикальне виконання для дерев'яних пазів Meterholm - 1100 мм.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 333 кг |
| Довжина розщеплення (макс.) | 1100 мм |
| Діаметр поділу | 400 мм |
| Поділ потужності | 30 т |
| Розміри | (Д x Ш x В) 970 x 680 x 2000 мм |
| Технічні характеристики дровокола | горизонтальний |
| Ширина вироби | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 197 733 ₴

