
Калібрування адаптера струмовимірювальних кліщів Chauvin Arnoux C148 (ISO) P01120307 6077998
64 908 ₴
- В наявності
- Код: 6077998
+380 (63) 642-27-65
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Вимірювальні затискачі
Характеристики продукту
- УВІМК.
Опис
Серія "C" включає потужні струмові трансформатори-кліщі до 1000 А. Кругла форма затискачів та рівномірна обмотка котушки гарантують високу точність та мінімальний фазовий зсув.
Оптимальне регулювання магнітного контуру за допомогою системи маятникових шарнірів та запатентованої системи підтримки прогресивного розкриття щелеп полегшує роботу.
Завдяки діаметру корпусу 52 мм, вимірювання CAT III 600 В можна виконувати на більшості кабелів у промислових та офісних будівлях.
Краща роздільна здатність і точність вимірювання досягаються завдяки 3 діапазонам вимірювання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Оптимальне регулювання магнітного контуру за допомогою системи маятникових шарнірів та запатентованої системи підтримки прогресивного розкриття щелеп полегшує роботу.
Завдяки діаметру корпусу 52 мм, вимірювання CAT III 600 В можна виконувати на більшості кабелів у промислових та офісних будівлях.
Краща роздільна здатність і точність вимірювання досягаються завдяки 3 діапазонам вимірювання.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- 1 інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова точність | 2% |
| Вимірювання інтенсивності | змінного струму |
| Категорія вимірювання | CAT III 600 VCAT IV 300 В |
| Максимальний вихідний сигнал | 5 А |
| Мінімальний діапазон вимірювання A/AC | 1 А |
| Роз'єм Б | 4-мм гніздовий роз'єм |
| Ширина вироби | 216 мм |
| висота продукту | 111 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 908 ₴
